25
Camilla of Sweden Trutvalla Cerat Strawberry - Naturligt återfuktande läppbalsam med jordgubb - För torra läppar
Camilla of Sweden Trutvalla Cerat Strawberry - Naturligt återfuktande läppbalsam med jordgubb - För torra läppar

Camilla of Sweden Trutvalla Cerat Strawberry

59 kr / 44 kr
Vårt lägsta pris 1-30 dagar innan prissänkning: 53 kr
 
Lägg i kundvagnen
Lägg i önskelistan
Leverans:  1-3 arbetsdagar
  • Produktbeskrivning
  • Camilla of Sweden Trutvalla Cerat Strawberry är ett vårdande läppbalsam som kombinerar traditionella svenska ingredienser med modern hudvård för att ge dina läppar optimal fukt och skydd. Med en härlig jordgubbssmak är detta cerat både en njutning för sinnena och en effektiv lösning för torra, spruckna läppar.

    • Intensiv återfuktning: Innehåller naturliga oljor och bivax som mjukgör och återfuktar läpparna på djupet.
    • Skyddande barriär: Skapar ett skyddande lager som förhindrar uttorkning och skyddar mot yttre påfrestningar som kyla och vind.
    • Naturliga ingredienser: Fri från parabener och mineraloljor, vilket gör det skonsamt även för känsliga läppar.
    • Lätt applicering: Den smidiga konsistensen gör det enkelt att applicera jämnt utan kladd.

    Vem passar produkten för?

    Detta cerat är idealiskt för alla som söker ett naturligt och effektivt läppbalsam. Perfekt för dig med torra eller spruckna läppar, eller för dig som vill bibehålla mjuka och smidiga läppar året runt. Den läckra jordgubbssmaken gör det även till ett utmärkt val för dem som vill ha en touch av sötma i sin dagliga läppvård.

    Användning - Applicera ett tunt lager av ceratet på rena läppar vid behov, särskilt under torra eller kalla förhållanden. Kan användas dagligen för att upprätthålla optimal läpphälsa. För bästa resultat, använd innan exponering för kyla eller vind, samt innan läggdags för en intensiv nattbehandling.

     

    Läs mer
    För Vem: Alla hudtyper
    Storlek: 4.9 g
    Artnr: 1091-1
  • Ingredienser
  • Bivax, Jojobaolja, Karnaubavax, Lanolin, E-vitamin, Benzoin (essentiell olja), Naturlig jordgubbsarom.
  • Kundomdömen:
  • Kundomdömen
    Nedan betygsätter du på en skala från 0-5 och skriver en kommentar till det betyg du har valt att ge artikeln. Ditt namn kommer att visas som avsändare.
    Antal omdömen: (0)

    Den här produkten har inga recensioner.

Se fler varor

1050-7
Camilla of Sweden Gentle Hands -Cranberry-
REA
101 kr 119 kr
Lägg till
Info
1050-4
Camilla of Sweden Gentle Hands -Strawberry-
REA
101 kr 119 kr
Lägg till
Info
1080-20
Camilla of Sweden Self Tan Drops – Brun utan sol
REA
134 kr 149 kr
Lägg till
Info
1073-200
Camilla of Sweden Nail Drops Nagelolja 250ml -Refill- Coconut
REA
599 kr 999 kr
Lägg till
Info

Andra köpte även

100101-12
Slanka Deli Diet Choklad Shake - 12 pack
REA
390 kr 410 kr
Lägg till
Info
100104-12
Slanka Deli Diet Cappuccino Shake - 12 pack
REA
390 kr 410 kr
Lägg till
Info
1553
Sans Soucis Aqua Clear Skin Anti-Blemish Stick
269 kr
Lägg till
Info
Logga in
Username Password
  • English
  • Svenska